Možnosti platby

Možnosti platby

Povinné informace o platebních metodách.

Jsme rádi, že nakupujete v našem internetovém obchodě Simple and Sweet. Rádi bychom vás informovali o online platebních údajích na našem webu.

 

 

Comgate rychlá doprava

Platba

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

 

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Comgate Platba kartou

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.

Comgate Platba kartou

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

 

Kontakty

ComGate Payments, a.s.

Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové

E-mail: platby-podpora@comgate.cz

Tel.: +420 228 224 267

  

Platba na Dobírku 

 

Zboží zaplatíte přepravci při dodání, přímo na Vámi určené adrese. Dopravce doručí vaší zásilku obvykle do 24 hodin od předání zásilky do přepravy. 

 

 

Klasická platba bankovním převodem 

Tento způsob platby je u nás samozřejmě možný také a můžete si ho zvolit při doručení jakýmkoliv způsobem dopravy. 

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz