Možnosti dopravy

Doprava

Doprava zdarma platí pro všechny objednávky nad 1500 Kč.

Objednávky posíláme do 24 hod, pokud není u produktu uvedeno jinak.

 

 

Na výběr máte z několika způsobů doručení:

 

Nákladní auto   Způsob dopravy: Cena Dobírka
PPL Doprava   PPL Česko 99 Kč 30 Kč
  PPL Slovensko 7,50 EUR 1,10 EUR

Zboží k vám domů bezpečně a rychle doručí firma PPL, díky níž se můžete již druhý den těšit z vašeho vysněného kousku. Po předání balíčku do přepravy vás PPL bude informovat prostřednictvím SMS o termínu a čase dodání, který je možné dle vaší potřeby změnit. Pokud vás dopravce nezastihne, pokusí se o doručení následující pracovní den.

 

Nákladní auto   Způsob dopravy: Cena Dobírka
 Logo   DPD Česko 99 Kč 30 Kč

Zboží k vám domů bezpečně a rychle doručí firma DPD, díky níž se můžete již druhý den těšit z vašeho vysněného kousku. Po předání balíčku do přepravy vás DPD bude informovat prostřednictvím SMS o termínu a čase dodání, který je možné dle vaší potřeby změnit. Pokud vás dopravce nezastihne, pokusí se o doručení následující pracovní den.

 

 

Nákladní auto Způsob dopravy: Cena Dobírka
rychlá doprava Zásilkovna Česko 69 Kč 30 Kč
Zásilkovna Slovensko 2,70 EUR 1,10 EUR

Další možnosti dopravy je vyzvednutí zásilky už druhý den na výdejním místě, které si vyberete. Zásilka bude pro vás uskladněna po dobu 7 dnů, úložní dobu je možné prodloužit na 21 dní. Seznam poboček Zásilkovny si můžete prohlídnout tady.

Sledovat vaši zásilku můžete prostřednictvím odkazu na webu Zásilkovny.

 

 

 

 

V případě dotazů, neváhejte nás kontaktovat každý den od 8:00 - 17:00 na telefonním čísle +420 702 486 637 anebo emailem na: info@alome.cz

 


 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz