O nás

Jsme malý e-shop který se snaží postupně rozšířit sortiment a vylepšit naše služby pro Vás. 

Zaměřujeme se na značku OLDCOM která nám je velmi blízká svojí myšlenkou. Značka OLDCOM se snaží vyrábět co nejkvalitnější boty za co nejnižší cenu. Espadrilky, slip-on, tenisky jsou vyrobeny ze 100% bavlny nebo ze lnu. Jsou podšité přírodními materiály a slepené bio lepidlem. 

 

Tyto značky jsou:

1. OLDCOM

Jsme výhradní distributoři bot od značky OLDCOM v ČR a SR. Značka OLDCOM se vyrábí v rodinné továrně v Moldavské republice. 

OLDCOM
 

2. HERMINA

Hermina je značka vyrobená v Moldávií. Jeden z největších a nejpopulárnějších výrobce kvalitních pletených oděvů pro muže, ženy a děti. Ve své výrobě používá výhradně vysoce kvalitní příze merino vlny, modální příze, vlnu, kašmír nebo akryl. To je proč modely této značky vypadají dokonalé elegantně a jsou funkční a praktické.

3.FIKA

FIKA je značka vyrobená v Rumunsku. Vyrábí hlavně pohodlné a vysoce kvalitní domácí oblečení, takzvané lounge wear. Oblečení této značky budou Vaši první volbou po každé, když budete k tomu mít příležitost.

 

4. TanaGo

TanaGo – to jsou nádherné ručně malované tenisky a malované balerínky nejen na svatbu. K tomu originální ručně vyráběné šperky z ušlechtilého porcelánu z dílny výtvarnice Taťány Golkové.

Logo TanaGo

Outlet Oblečení

Taky tě štve, jak se v dnešní době se vším plýtvá? Nás rozhodně! Proto jsme hledali cestu, jak nakupovat udržitelně pro planetu i peněženku. Vsadili jsme na kvalitní kousky za dobrou cenu, kterým dáváme druhý život. Zachraňujeme (a pečlivě vybíráme) vyřazené oblečení od známých značek, které by jinak skončilo na skládce nebo ve spalovně. A co díky tomu získáš ty?

T-Shirt

Originální šatník

Pečlivě vybíráme oblečení, od kterého máme přichystaný vždy jeden kus – prostě dostaneš jen to nejlepší. Tvůj šatník tak můžeš doplnit o kvalitní kousky bez vady na kráse, které jen tak někdo nemá.

Ohleduplný nákup

Zkus brát oblečení jako investici do sebe, ne jako jednoúčelovou položku určenou k rychlému odložení. Tvůj šatník tak získá na hodnotě a věta nemám co na sebe se stane minulostí.

Kvalita za dobrou cenu

Co dát přednost kvalitě za srovnatelnou cenu? Nabízíme značkové oblečení, které vydrží mnohem déle než jen pár vyprání. Protože díky kvalitnějším věcem v šatníku, si můžeš dopřát o to více radosti z oblékání.

Nenašla si nic, co by ti vyhovovalo? Nevadí, protože průběžně doplňujeme a přidáváme další oblečení.

Registruj se u nás a my tě budeme informovat až dorazí.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz