O nás

Vítejte na naší webové stránce Alome! Jsme rádi, že jste zde a rádi vám představíme náš příběh, který stojí za naší firmou, a proč jsme se rozhodli nabízet právě bavlněné a lněné boty značky Oldcom.

Naše cesta začala před několika lety, když jsme si uvědomili, že trh s obuví je plný syntetických materiálů a nekvalitních výrobků. Chtěli jsme nabídnout alternativu - boty, které jsou nejen pohodlné, ale také šetrné k životnímu prostředí a vašim nohám. A tak vznikla Alome.

Našimi ideálními zákazníky jsou lidé, kteří hledají pohodlnou obuv pro každodenní nošení, ale zároveň chtějí podpořit udržitelnost a ekologii. Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli najít ty správné boty, které vám budou sloužit dlouho a spolehlivě.

Co nás dělá unikátními oproti konkurenci? Kromě našeho zaměření na bavlněné a lněné materiály nabízíme také outlet zboží za výhodné ceny. U nás najdete nejen kvalitní boty, ale také šperky a malované boty dle vašeho přání. A co je nejlepší? Ke každému šperku dostanete zdarma krabičku nebo bavlněný pytlík.

Naše filozofie je založena na minimalismu a snaze o co nejnižší dopad na životní prostředí. Proto nepoužíváme krabice na obuv a zasíláme naše produkty v poštovních taškách. Fakturu od nás naleznete v emailu, což šetří papír a přispívá k ochraně přírody.

Proč si tedy vybrat právě nás? Nabízíme unikátní kombinaci kvality, pohodlí a udržitelnosti za přijatelné ceny. Jsme hrdí na to, že nabízíme produkty, které jsou šetrné k životnímu prostředí a zároveň splňují potřeby našich zákazníků. Přidejte se k naší komunitě spokojených zákazníků a objevte radost z nošení bavlněných a lněných bot od Alome.

Děkujeme, že jste si udělali čas navštívit naši webovou stránku a doufáme, že se vám naše nabídka zalíbí. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo potřebujete poradit s výběrem, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a těšíme se na spolupráci!

S přátelským pozdravem,

Tým Alome

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz