O nás

Látkové Boty

Shoe Prints 

Každý den děláme nespočet rozhodnutí. Co si takhle jedno z nich usnadnit? Jednoduchost výběru nás baví, a proto si u nás stačí pouze zvolit barvu a velikost, a to je vše. Tu největší práci už jsme udělali za tebe a přinášíme kvalitní boty vyrobené v Evropě za férových podmínek, s použitím přírodních materiálů. A ty už nemusíš ztrácet čas komplikovaným a vyčerpávajícím vyhledáváním ♥

Chceš originální boty, které v obchodě nenajdeš? Spolupracujeme s TanaGo, která ti vyladí botky podle přání – ať už na speciální příležitost nebo jen tak pro radost. Rádi ti vyjdeme vstříc a pomůžeme s výběrem...protože není nic lepšího než spokojený zákazník :)

 

 

Outlet Oblečení

Tshirt

Taky tě štve, jak se v dnešní době se vším plýtvá? Nás rozhodně! Proto jsme hledali cestu, jak nakupovat udržitelně pro planetu i peněženku. Vsadili jsme na kvalitní kousky za dobrou cenu, kterým dáváme druhý život. Zachraňujeme (a pečlivě vybíráme) vyřazené oblečení od známých značek, které by jinak skončilo na skládce nebo ve spalovně. A co díky tomu získáš ty?

Originální šatník

Pečlivě vybíráme oblečení, od kterého máme přichystaný vždy jeden kus – prostě dostaneš jen to nejlepší. Tvůj šatník tak můžeš doplnit o kvalitní kousky bez vady na kráse, které jen tak někdo nemá.

Ohleduplný nákup

Zkus brát oblečení jako investici do sebe, ne jako jednoúčelovou položku určenou k rychlému odložení. Tvůj šatník tak získá na hodnotě a věta nemám co na sebe se stane minulostí.

Kvalita za dobrou cenu

Co dát přednost kvalitě za srovnatelnou cenu? Nabízíme značkové oblečení, které vydrží mnohem déle než jen pár vyprání. Protože díky kvalitnějším věcem v šatníku, si můžeš dopřát o to více radosti z oblékání.

 

Nenašla si nic, co by ti vyhovovalo? Nevadí, protože průběžně doplňujeme a přidáváme další oblečení.

Registruj se u nás a my tě budeme informovat až dorazí.

Garantujeme, že budeme posílat pouze novinky, žádný spam.

 

 


Oblečení na jedno použití? Zkusme to jinak!

Oblečení na jedno použití? Zkusme to jinak! Třídění odpadu, (ne)plýtvání potravinami, jízda n...

Nadkolenní kozačky s platformou: Hra na podzimní mó

  S příchodem chladnějšího počasí se mění i módní trendy. Jedním z nejoblíbenějších doplňků po...

Pánské sněhule EVEREST od značky Oldcom – Kvalita, Komfort a Stylový Design

    Pokud je něco, co každý muž potřebuje během chladných zimních měsíců, je to pár tepl...

Obchodní podmínky www.alome.cz

Alome s.r.o. Vítězslava Nováka 445 Skuteč 539 73 Identifikační číslo: 11895977   Společno...

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz