What are the payment options?

Question

Online platba kartou – 0 Kč.

Ověřený zabezpečený kód Visa MasterCard je nejrychlejší způsob platby, bez dalších poplatků. V případě platby kartou budete po dokončení objednávky přesměrováni na platební bránu Comgate s bezpečnostním standardem 3D, kde budete požádáni o platbu. Zadáte platební údaje přímo do platební aplikace na straně poskytovatele a šifrovací algoritmus zajistí přenos dat z vašeho počítače.

Systém platební brány vás požádá o následující informace:

  • číslo karty a datum vypršení platnosti karty.
  • CVV2 / CVC2 – poslední tři číslice na podpisovém proužku vaší karty.
  • bezpečnostní kód přijatý v krátké zprávě na primární telefonní číslo připojené k vašemu účtu.

Můžete platit kartami Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro a Diners Club. Na vaší kartě musí být povoleny platby přes internet. Pokud je vaše platba zamítnuta, kontaktujte svou banku.

 

Platba bankovním převodem – 0 Kč.

Tato metoda je možná při výběru všech možností dopravy. Prosíme proveďte platbu na číslo bankovního účtu: 2502050752 / 2010. VS je číslo objednávky, kterou jsme vám zaslali e-mailem. Před odesláním objednávky jsme bohužel nuceni počkat na připsání platby na náš účet, takže doručení vaší objednávky může být zpomaleno.

 

Dobírka – 30 Kč.

Pokud jste si vybrali platbu až po převzetí zboží, zaplatíte objednávku a zásilku přímo našim partnerům. Česká pošta a kurýr DPD přijímají platby v hotovosti a kartou, Zasilkovna přijímá hotovost nebo platební kartu – v závislosti na vybrané pobočce.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz